€ 195,- (incl. BTW) Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
3 uren
MBO-programma
Curio
Ben je in het bezit van het certificaat Wet Natuurbescherming 3 en is deze licentie (bijna) verlopen? Dan is het tijd om te hercertificeren. Door het volgen van een bijeenkomst ontvang je een nieuwe licentie van AOC Keurmerk. Daarmee is je geheugen weer opgefrist en de licentie weer met 3 jaar verlengd. Zo blijf je een expert op het gebied van de Wet Natuurbescherming.
Tijdens de hercertificering krijgen de deelnemers van een deskundige docent informatie over de actualiteiten op het gebied van wetgeving en gedragscodes, tevens wordt de kennis opgefrist. Tijdens de hercertificering is er gelegenheid om ervaringen met andere deelnemers uit te wisselen en om goede en slechte voorbeelden met elkaar te bespreken. Uiteraard worden er ook tips gegeven voor een zorgvuldige en efficiënte aanpak in de praktijk.
Nadat de cursus met een voldoende is afgerond, ben je (weer) bevoegd en bekwaam om gedragscodes toe te passen in de praktijk. Je ontvangt de licentie van de AOC Raad met een landelijk erkend AOC Keurmerk. Dit keurmerk is 3 jaar geldig, in de laatste 6 maanden voor het einde van de certificering, moet je weer een hercertificering Wet Natuurbescherming niveau 3 te volgen.
Tijdens de hercertificering krijgen de deelnemers van een deskundige docent informatie over de actualiteiten op het gebied van wetgeving en gedragscodes, tevens wordt de kennis opgefrist. Tijdens de hercertificering is er gelegenheid om ervaringen met andere deelnemers uit te wisselen en om goede en slechte voorbeelden met elkaar te bespreken. Uiteraard worden er ook tips gegeven voor een zorgvuldige en efficiënte aanpak in de praktijk.De hercertificering vindt plaats in 2 dagdelen van 3 uur.
Curio, Frankenthalerstraat 15 te Breda
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
MBO-programma