Cookies en privacy

Vanaf

€ 7.425,92 (incl. BTW)

Duur

48 uren

Opleidingsniveau

WO Bacheloropleiding

Meer informatie Download brochure
Opleider

De Baak

Deskundig en persoonlijk opleidingsadvies?
Algemeen
Algemeen

Introductie

Ontdek wat jouw unieke leiderschapstalent en visie is, als voorbereiding op je nieuwe rol.

Omschrijving

Word zeker van je zaak

Als professional grijp je uitdagingen met beide handen aan. Dus wil je ook je nieuwe rol als leidinggevende zo goed mogelijk invullen, op een manier die bij je past. Terecht vermoed je dat je daarmee het meeste effect behaalt. Er bestaat geen blauwdruk voor leidinggeven en iedereen heeft zijn eigen vorm van leiderschap. In deze training krijg je handvatten om jouw type leiderschap te ontdekken vanuit jouw unieke talent, stijl en visie.

Ontdek jouw antwoordenAls (aankomend) leidinggevende heb je natuurlijk ook veel vragen. Hoe geef je leiding aan voormalige collega’s en hoe kun je het beste omgaan met je eigen leidinggevende? In Leren Leiden vind je antwoord op jouw vragen. Niet door je de antwoorden op een presenteerblaadje aan te reiken, maar door zelf te doen en te ervaren! Daarbij komen praktische vragen volop aan bod.

“Prima training om te onderzoeken of leidinggeven iets voor je is en hoe je je daarin verder wilt ontwikkelen.”

Ga op avontuur en ervaar wat voor een leider jij bentJe komt in situaties waarin je zelf ervaart wat voor leider je bent, onder andere op een bijzondere buitenlocatie. Je gaat aan de slag met praktische opdrachten, outdoor gaming en sparringsessies met ervaren managers. Zo word jij de leider die je van binnen bent.

“Door het vele praktische oefenen met diverse situaties leer je je eigen voorkeursstijl beter kennen.”

Inhoud

Leer effectief leidinggeven in 3 modules

Leren Leiden bestaat uit 5 dagen, verdeeld over 3 modules. De eerste 2 modules hebben ook een avondprogramma. Voordat je aan de training begint, krijg je een intakegesprek.

“Heel waardevol geweest voor het herkennen van mijn talenten en ontwikkelpunten.”

Vooraf aan de modules:
  • Telefonisch intakegesprek Formuleer samen met de trainer jouw leervraag. Ook krijg je meer informatie over de rest van het programma.
Module 1: Wie ben ik als leider? (2 dagen)In deze module ontdek je jouw visie op leiderschap.
  • Ontdek je eigen leiderschapsstijl
  • Leer via oefeningen op een outdoorlocatie welke stijl bij jou past
  • Krijg inzicht in jouw unieke kracht en talenten
  • Ontdek welke valkuilen en welke kansen er voor jou zijn
Module 2: Hoe doe ik het als leider? (2 dagen)Ga de uitdaging aan in een real life managementgame met acteurs.
  • Ervaar hoe het is om leiding te geven aan verschillende mensen in diverse situaties
  • Leer hoe je jouw kracht en talenten kunt inzetten
  • Ontdek de do’s en don’ts van ervaren leidinggevenden
  • Leer schakelen tussen de mensen die jij aanstuurt en jouw leidinggevende
Module 3: De volgende stap (1 dag)Deze module geef je samen met de andere deelnemers vorm.
  • Bepaal wat je nodig hebt als leidinggevende
  • Ben helemaal klaar voor de stap van professional naar leidinggevende

“Leerzaam, soms ook emotioneel, samen met een onvergetelijk fijne, mooie groep mensen.”

StudiebelastingNaast de opleidingsdagen dien je rekening te houden met een extra studiebelasting van ongeveer 3 tot 8 procent van de duur van de gehele opleiding. Tussen de modules werk je aan huiswerkopdrachten en/of reflectieopdrachten.

Tip: alles uit je training halen? Blijf overnachten!Blijven slapen geeft gegarandeerd een verdieping aan de trainingservaring. Zo kun je alles wat je tijdens de training leert rustig op je laten inwerken. Bovendien kun je je ervaringen met andere deelnemers delen. Onze comfortabele hotelkamers zijn gewoon op onze trainingslocaties. In de prachtige, bosrijke omgeving of bij de ruisende zee kom je helemaal tot rust. Je reserveert de overnachtingen via het inschrijfformulier.

Coaching &Co: meer verdieping na jouw trainingWil je na jouw training verder leren? Schrijf je dan in voor Coaching &Co. Daarmee gaat jouw leerproces ook na de training door. Zo breng je jezelf en jouw organisatie verder!

Leerdoel(en)

Resultaten

  • Je begint goed voorbereid aan je nieuwe rol als leider.
  • Je hebt je eigen visie op leiderschap.
  • Je hebt inzicht in jouw talent en kracht als leider.
  • Je kent je valkuilen en ontwikkelmogelijkheden.
  • Je bent zeker van je zaak.
Programma
Datum & locatie
Kostenoverzicht
Leren Leiden (De Baak)
Opleidingsniveau

WO Bacheloropleiding

Erkenningen
Meer informatie Download brochure