€ 375,10 (incl. BTW) Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
1 uur
Trainingen
112BHV
Deze E-Learning neemt je stap voor stap mee in het maken van een RI&E. Je volgt de E-Learning in etappes, waarbij je direct aan de slag kan met het opstellen van jouw RI&E. Je leer het belang van een RI&E, waar een RI&E aan moet voldoen en hoe je deze opstelt. Daarnaast leer je hoe je je RI&E up-to-date houdt, want een RI&E is nooit af! En leer je welke mensen/functionarissen je zeker bij een RI&E moet betrekken en hoe je hen actief kan betrekken bij het proces. En om zeker te weten dat jouw RI&E een toevoeging voor je bedrijf is, stuur je je RI&E na het schrijven op voor waardevol advies van een opgeleid veiligheidskundige. Met de laatste tips en aanpassingen is jouw RI&E klaar om te laten keuren!
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen